Terapia szokowa witaminą C według Boskiego Lekarza

A
A

Znacie terapie szokową naszą witaminą Micro-C według Anthony’ego Williama – autora bestsellerów takich jak “Boski Lekarz”,czy “Uzdrawianie tarczycy według Boskiego Lekarza”?

Okazuję się, że nasz organizm nie magazynuje witaminy C ani nie potrafi jej sam wytworzyć. Niezbędnym jest więc jej  codzienne przyjmowanie z zewnątrz. W przypadku jakichkolwiek infekcji następuje gwałtowny spadek stężenia witaminy C w naszym organizmie, dlatego najlepiej przy pierwszych objawach infekcji wysycić organizm witaminą C.  Kalibracja, czyli wysycenie organizmu witaminą C służy do najszybszego naładowania organizmu witaminą C, do czego potrzeba dużych jej dawek. Osiągnięcie progu jelitowego (biegunki) wskazuje na to, że mamy już witaminy C pod dostatkiem. Witamina Micro-C Vimergy Sklep online Inner Hramony

Micro-C to specjalna mieszanka zbuforowanej witaminy C, która jest łatwiejsza do strawienia niż tradycyjne formy witaminy C. Nasza unikalna formuła została wzbogacona o dziką różę, ekstrakt z pestek winogron, rutynę i ekstrakt z owoców aceroli, które wspierają wchłanianie substancji aktywnych.

Więcej o Micro-C z ekstraktem z owoców dzikiej róży i pestek winogron:

  •  Produkt bogaty w przeciwutleniającą witaminę C.
  • Witamina C wspiera zdrowy układ odpornościowy i zdrowy układ sercowo-naczyniowy.
  • Witamina C wspiera zdrowie skóry.
  • Buforowane formy witaminy C, takie jak askorbinian wapnia i magnezu, są mniej kwaśne niż tradycyjne formy witaminy C. W rezultacie niektóre osoby wrażliwe na kwaśne pokarmy mogą uznać, że buforowane formy są łatwiejsze do strawienia.
  • 500mg zbuforowanej witaminy C na kapsułkę.
  • W sposób wyjątkowy i synergistyczny wzmocniona owocami róży, ekstraktem z pestek winogron i bioflawonoidami.
  • Bez GMO, bezglutenowe, koszerne, bez soi, wegańskie, paleo.
  • Bez kwasu cytrynowego i żelatyny.
Zastosuj przy pierwszych objawach przeziębienia.?

Możesz Cię zainteresować

Inner Harmony
Main Menu x
Wybierz walutę
X