Terapia szokowa witaminą C według Boskiego Lekarza

A
A

Znacie terapie szokową naszą witaminą Micro-C według Anthony’ego Williama – autora bestsellerów takich jak “Boski Lekarz”,czy “Uzdrawianie tarczycy według Boskiego Lekarza”?

Okazuję się, że nasz organizm nie magazynuje witaminy C ani nie potrafi jej sam wytworzyć. Niezbędnym jest więc jej  codzienne przyjmowanie z zewnątrz. W przypadku jakichkolwiek infekcji następuje gwałtowny spadek stężenia witaminy C w naszym organizmie, dlatego najlepiej przy pierwszych objawach infekcji wysycić organizm witaminą C.  Kalibracja, czyli wysycenie organizmu witaminą C służy do najszybszego naładowania organizmu witaminą C, do czego potrzeba dużych jej dawek. Osiągnięcie progu jelitowego (biegunki) wskazuje na to, że mamy już witaminy C pod dostatkiem. Witamina Micro-C Vimergy Sklep online Inner Hramony

Micro-C to specjalna mieszanka zbuforowanej witaminy C, która jest łatwiejsza do strawienia niż tradycyjne formy witaminy C. Nasza unikalna formuła została wzbogacona o dziką różę, ekstrakt z pestek winogron, rutynę i ekstrakt z owoców aceroli, które wspierają wchłanianie substancji aktywnych.

Witamina C jest przeciwutleniaczem, który wspiera zdrowy układ odpornościowy, układ sercowo-naczyniowy i zdrowie skóry.

Zastosuj przy pierwszych objawach przeziębienia.🍋

Możesz Cię zainteresować

Main Menu x
X