Dowiedz się więcej o Micro-C Immune Power i o korzyściach z jej stosowania

A
A

🍊Rozumiemy jak ważne jest, aby mieć pewność, że to co spożywasz jest najwyższej jakości. Dotyczy to szczególnie takich składników jak rafinowane cukry, wypełniacze, barwniki lub aromaty, których chcesz uniknąć. Przy używaniu Micro-C Immune Power masz pewność, że ich unikasz i otrzymujesz produkt z najwyższej półki.

🍋 Micro-C Immune Power to silna, pełna korzyści formuła, zawierająca tylko i wyłącznie składniki aktywne. Nie ma tu śmieci! Formuła ta zawiera dwie delikatne formy buforowanej mineralnie witaminy C. Jest jej doskonałym źródłem wraz z 5 uzupełniającymi ją fitoskładnikami. Dodatkowo zawiera krzem z bambusa. Krzemionka idealnie komponuje się z witaminą C, wpierając produkcję kolagenu. Kolagen wzmacnia kondycję włosów, skóry, paznokci i stawów.

Składnik Korzyść
Buforowana mineralnie witamina C Witamina C jest podstawowym składnikiem odżywczym. Przyczynia się do zdrowia każdej komórki w naszym ciele
Wapń i Magnez Minerały, które łączą się z witaminą C w postaci soli. Pomagają buforować i minimalizować kwasowość, aby witamina C była łagodna dla żołądka
Krzem Wspomaga produkcję kolagenu. Pomaga utrzymać włókna kolagenowe razem, wspierając je i ich funkcjonowanie
Rutyna Komplementarny przeciwutleniacz, który może korzystnie wpływać na oksydację
Ekstrakt z pestek winogron Silny antyoksydant chroniący przed stresem oksydacyjnym
Owoce dzikiej róży Źródło fitoskładników uzupełniających poziom antyoksydantów
Ekstrakt z owoców aceroli Wspomaga antyoksydację

 

🍋Vimergy Micro-C Immune Power dostarcza 1000mg witaminy C w jednej porcji. Jest to odpowiednik 2 kapsułek Micro-C.

🍊Spraw, aby stała się częścią Twojej rutyny i zobacz na sobie płynące z niej korzyści! Wsparcie odpornościowe, ochrona komórkowa i zdrowie serca. Składniki odżywcze dla zdrowych włosów, skóry, paznokci, kości i stawów – tak, to wszystko tam jest! Micro-C Immune Power Vimergy oferuje prawdziwe korzyści zdrowotne od stóp do głów, które pomagają zapewnić podstawę do osiągnięcia celów zdrowotnych.

🍋Micro-C Immune Power Vimergy to unikalna i wyjątkowa formuła. Jest strzałem w dziesiątkę! Ma wszystko, co kochamy w witaminie C, ale wnosi dodatkowo coś ekstra od siebie w postaci krzemu!

Możesz też ją kupić w najkorzystniejszej gramaturze – Micro-C Immune Power 500g!

 

 

Możesz Cię zainteresować

Inner Harmony
Main Menu x
Wybierz walutę
X